2019.gada sezonas kopvērtējums.

Esam publicejuši 2019.gada sezonas kopvērtējumu.

Programma

Sestdiena 24.08.2019.

ATV Hobijs
7:30 - 8:30 Reģistrācija ATV Hobijs
08:30 Tehniskā komisija ATV Hobijs (starta laukumā)
08:45 Sapulce ATV Hobijs (starta laukumā)
09:00 1. brauciena starts ATV Hobijs
09:45 1. brauciena finišs ATV Hobijs
12:30 2. brauciena starts ATV Hobijs
13:15 2. brauciena finišs ATV Hobijs

ATV 750
8:30 - 9:30 Reģistrācija ATV 750
09:30 Tehniskā komisija ATV 750 (starta laukumā)
09:45 Sapulce ATV 750 (starta laukumā)
10:00 1.brauciena starts ATV 750
11:00 1.finišs ATV 750
13:30 2. brauciena starts ATV 750
14:30 2. brauciena finišs ATV 750

ATV 1000
9:30 - 10:45 Reģistrācija ATV 1000
10:45 Tehniskā komisija ATV 1000 (starta laukumā)
11:00 Sapulce ATV 1000 (starta laukumā)
11:15 1. brauciena starts ATV 1000
12:15 1. brauciena finišs ATV 1000
14:45 2. brauciena starts ATV 1000
15:45 2. brauciena finišs ATV 1000

CT 1
14:30 - 15:30 Reģistrācija CT 1
15:30 Tehniskā komisija CT1 (starta laukumā)
16:00 Sapulce CT 1 (starta laukumā)
16:15 1.brauciena starts CT 1
18:15 1. brauciena finišs CT 1
20:00 2. brauciena starts CT 1
22:00 2. brauciena finišs CT 1

23:00 Apbalvošana

Reģistrācija pēdējam posmam!!!

Zantes afiša_gala_2019
Esam atvēruši reģistrāciju pēdējam 4.posmam Zante Trophy !

Reģistrācija 3.posmam "Signāls EM Trophy"

registracijas_augsa_SEM2019
Esam atvēruši reģistrāciju 3.posmam Signāls EM Trophy !

Rugāji Trophy Programma

Programma sestdiena 22.06.2019.

ATV Hobijs klase
09:30 – 10:30
Reģistrācija un Tehniskā komisija.
10:45 Sapulce Starta laukumā
11:00 Starts ATV Hobijs (1.brauciens)
11:45 Finišs ATV Hobijs (1.brauciens)
15:30
Starts ATV Hobijs (2.brauciens)
16:15
Finišs ATV Hobijs (2.brauciens)
21:00
Apbalvošana

ATV 750 klase
10:30 – 11:30
Reģistrācija un Tehniskā komisija.
11:45 Sapulce Starta laukumā
12:00 Starts ATV 750 (1.brauciens)
13:30 Finišs ATV 750 (1.brauciens)
16:30
Starts ATV 750 (2.brauciens)
18:00
Finišs ATV 750 (2.brauciens)
21:00
Apbalvošana

ATV 1000 klase
12:00 – 13:00
Reģistrācija un Tehniskā komisija.
13:30 Sapulce Starta laukumā
13:45 Starts ATV 1000 (1.brauciens)
15:15 Finišs ATV 1000 (1.brauciens)
18:15
Starts ATV 1000 (2.brauciens)
19:45
Finišs ATV 1000 (2.brauciens)
21:00
Apbalvošana

Programma svētdiena 23.06.2019.

CT 1 un CT 2 klases
08:30 – 09:30
Reģistrācija un Tehniskā komisija.
09:45 Sapulce Starta laukumā
10:00
Starts CT1un CT2 (1.brauciens)
12:00
Finišs CT1 un CT2 (1.brauciens)
13:00
Starts CT1 un CT2 (2.brauciens)
15:00
Finišs CT1 un CT2 (2.brauciens)
16:00
Apbalvošana