Jun 2016

Apsveicam, Congratulations !!!

Apsveicam 3.posma "Rugāji Trophy V1" uzvarētājus:
Congratulations to winners of Stage 3 "Rugaji Trophy V1"

ATV Hoby
1. Gunārs Bucenieks
2. Stefans Borozkins
3. Rolands Puravs

ATV Sport
1. Hendrik Laur
2. Sandis Putniņš
3. Jurij Antanavičius

CT 1
1. Tonu Zeiger, Raul Lukk
2. Vadims Seleckis, Sanita Selecka
3. Ernests Purakalns, Dāvis Drubiņš

CT 2
1. Vladislavs Bergmanis, Jānis Stonka
2. Mairis Jurka, Mārtiņš Apsītis, Jānis Palkavnieks
3. Ģirts Gailītis, Guntis Puzulis

3.posma Rezultāti

3.posma "Rugāji Trophy V1" rezultāti.
Stage 3 "Rugaji Trophy V1" results.

Dienas kārtība 3.posmam "Rugāji Trophy V1"

Sestdiena, 25.jūnijā:
Pl. 7:00-10:00 – Reģistrācijā un tehniskā komisija ATV Sports, ATV Hobijs Rugāju novadā, „BĀZE”( Medņu aplis); koordinātes: N 57’01,18 / E 27’12,36.
Pl. 10:30 – ATV ieskaites Dalībnieku Sapulce
Pl. 11:00 – ATV ieskaites Starts
Pl. 17:00-21:00 – Reģistrācijā un tehniskā komisija
CT1 un CT2 Rugāju novadā, „BĀZE”( Medņu aplis); koordinātes: N 57’01,18 / E 27’12,36
Pl. 18:00 – Finišs
Pl. 19:30 - Neoficiālo rezultātu paziņošana uz oficiālā informācijas stenda pie sekretariāta
www.canamtrophy.lv.
Pl. 20:00 - Oficiālo rezultātu paziņošana uz oficiālā informācijas stenda un internetvietnē:
www.canamtrophy.lv.
Pl. 21:00  - ATV ieskaites Uzvarētāju apbalvošana Rugāju novadā, „BĀZE”( Medņu aplis); koordinātes: N 57’01,18 / E 27’12,36.



Svetdiena, 26.jūnijā:
Pl. 7:00-8:30 – Reģistrācijā un tehniskā komisija CT1 un CT2 Rugāju novadā, „BĀZE”( Medņu aplis); koordinātes: N 57’01,18 / E 27’12,36.
Pl. 9:15- Automašīnu ieskaites Dalībnieku sapulce.
Pl. 10:00 – Starts
Pl. 16:00 – Finišs
Pl. 16:30 - Neoficiālo rezultātu paziņošana uz oficiālā informācijas stenda pie sekretariāta
www.canamtrophy.lv.
Pl. 17:00 - Oficiālo rezultātu paziņošana uz oficiālā informācijas stenda un internetvietnē:
www.canamtrophy.lv.

Pl. 17:00  - Automašīnu ieksaites Uzvarētāju apbalvošana " Rugāju novadā, „BĀZE”( Medņu aplis); koordinātes: N 57’01,18 / E 27’12,36.

3.posms "Rugāji Trophy V1"

Screenshot 2016-06-07 13.38.22
No ko, 2.posms veiksmīgi aizvadīts, sākam reģistrēties uz 3.posmu, jo gonka Rugājos būs!!!!

2.posma UZVARĒTĀJI

Apsveicam 2.posma "Jumprava Trophy" uzvarētājus:
(visi rezultāti šeit)
ATV Sports
1. Vieta - Hendrik LAUR (Igaunija)
2. Vieta - Intars VEIGULIS (Latvija)
3. Vieta - Inārs IVANOVS (Latvija)

ATV Hobijs
1. Vieta - Stefans BOROZKINS (Latvija)
2. Vieta - Rolands PURAVS (Latvija)
3. Vieta - Gunārs BUCENIEKS (Latvija)

CT 1
1. Vieta - Vadims SELECKIS (Latvija)
Sanita SELECKA (Latvija)
2. Vieta - Toomas LAND (Igaunija)
Tauri KLAAS (Igaunija)
3. Vieta - Tonu ZEIGER (Igaunija)
Raul LUKK (Igaunija)

CT 2
1. Vieta - Ģirts GAILĪTIS (Latvija)
Guntis PUZULIS (Latvija)
2. Vieta - Mairis JURKA (Latvija)
Mārtiņš APSITS (Latvija)
Jānis PALKAVNIEKS (Latvija)


Biļetens N1.

Esam nopublicējuši 2.posma "Jumprava Trophy" Biļetenu Nr.1
Published 2nd stage "Jumprava Trophy"
Bulletin No.1